Master Net A.Ş. 20 Yıl Önce

Master Net A.Ş  şehir / ülke güvenliği, kritik tesis güvenliği, genel elektronik güvenlik, görüntüleme sistemleri, CCTV, bina otomasyonu, iletişim, IT altyapıları gibi yüksek teknoloji gerektiren faaliyetlerde bulunmak üzere 20 yıl önce kurulmuştur.

Sektörün dinamik şirketlerinden biri olan Master Net, temsilciliğini yaptığı dünyanın ünlü markaları ile yüzlerce projede ürün tedarik ve uygulama aşamalarında yer almış , devlet ve özel sektör nezdinde oldukça saygın bir yere sahip olmuştur.

İş kalitesi, iş dürüstlüğü, satış sonrası destek ve servisi ile her zaman en yeni teknolojiyi müşterilerine sunmayı ilke edinen Master Net, sadece Türkiye’nin değil bölgenin en önemli teknoloji firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Master Net aynı zamanda dünya çapında lider markalar ve çözüm ortaklarıyla distribütörlük anlaşmaları yaparak, meslektaşlarına alışılagelmişin dışında güven ve sadakat temelli bir “eko sistem” yapısı içerisinde, ürün tedarik hizmetleri de yapmaktadır.

Tamamıyla teknoloji ve çözüm odaklı bir firma olarak yüksek eğitimli ve tecrübeli teknik kadrosu, dinamik 7/24 çalışan şirket yapısı ve sağlam finansal altyapısı ile her türlü teknoloji ve güvenlik projeniz de sizlere destek vermeye hazırdır.


Tüm iş süreçlerinizde

Teknoloji projelerinizde iş geliştirmeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm iş süreçlerinizde nitelikli hizmetler sunmaktadır.

Bu hizmetler sırasıyla ;
> Proje Öncesinde planlama, tasarım ve danışmanlık hizmetleri
> Proje Aşamasında Uygulama ve mühendislik destek hizmetleri
> Satış sonrasında İşletme verimliliği ve garantili destek hizmetleri
> Tüm iş süreçlerini kapsayan eğitim hizmetleri

Memnuniyet ve kalite odaklı çalışan firmamız her ölçekteki talebinizi aynı ehemmiyet ile ele almaktadır. Şirketimizin öncelikli hedefi her bir çalışma fırsatını, bir sonraki çalışma için olumlu bir referans haline getirebilmektir.