Traffic Sense
Trafik Kontrolünü Elinize Alın

Sisteme bağlı cihazlar ve yeni trafik uygulamaları trafik akışını iyileştirir ve böylece yolcular hedeflerine daha hızlı varabilirler. Ancak sürücü davranışları ve trafik kalıplarının sürekli değişmesi ile trafik akış hızını korumak zordur. Geleneksel trafik operasyon sistemlerini güvenlik ve olay müdahale platformlarıyla bir araya getiren GENETECTraffic Sense ™, trafik yoğunluğunu parçalar ve olayların tam bir resmini sunarak daha hızlı tepki süreleri ve daha iyi bir sürüş deneyimi sağlar.


Çevre ile Uyum Sağlayın
Traffic Sense, olay tanımlama, doğrulama, yönetim ve iletişimi tek bir platformda birleştiren bir trafik operasyonları platformudur.
Güvenlik cihazlarını, trafik sistemlerini ve olay müdahale platformlarını tek bir çatıda birleştirerek, işlemleri otomatikleştirmenize, verileri görselleştirmenize ve trafik sıkışıklığını çözmek için hızlı bir şekilde hareket etmenize olanak tanır. Çok yönlü, açık bir mimari platform üzerine kurulmuş olan Traffic Sense, prosedürlerinizi sürekli olarak iyileştirmenize ve geliştirilen yeni teknolojileri eklemenize olanak tanır, böylece sisteminiz trafik ihtiyaçlarınızla birlikte gelişir.

Traffic Sense Kime Yardım Eder?

Akıllı Ulaşım Sistemleri Yöneticisi
Trafik sistemlerinizi, video gözetiminizi ve olay yanıtlarını tek bir platformda birleştirerek durumları belirleyin, rotaları iletin ve yanıtları daha hızlı koordine edin. Başlangıç varış noktası çalışmaları sayesinde yeni altyapı yatırımının nereye yapılacağını değerlendirin. Seyahat süresi ve araç hacmindeki değişiklikleri hareket halindeyken ölçüp yeni programların etkisini belirleyin. Üçüncü taraf verilerini doğrudan trafik işlemleri sisteminize çekerek yeni donanım kurmadan yol koşullarını daha iyi anlayın.Operasyon Yönetimleri
Sürücülerin güncel bekleme süreleriyle iletişim kurup otomatik olarak sınır geçişinizi, köprü veya tünel girişlerini kontrol edin. Otomatik şerit tanıma desteği, Bluetooth ve üçüncü taraf veri akışı ile şeritten şeride bekleme sürelerini görüntülemek için ihtiyaçlarınıza en uygun seyahat süresi bilgisi için bu teknolojilerin birleşimini kullanın. Yüksek dolulukta ki araç (HOV) ve Nexus şeritleri sürücülerin kullanmalarına izin vererek teşvik edin ve ne kadar zaman kazandıklarını sürüş paylaşma ve ön tarama programları ile takip edin.Belediye Trafik Yönetimleri
Sürücüleri en iyi rotaya yönlendirin ve trafik akışını iyileştirerek sürücünün dikkatinin dağılmasını engelleyin. Dinamik olarak seyahat süresi ve park yeri durumunu görüntüleyerek mümkün olduğunca erken bilgilendirme ile sürücülerin şehrinizde rahatlıkla gezinmelerine yardımcı olun. Operatörlerinizi, olayları çözme ve tıkanıklığı azaltmaya odaklanacak şekilde serbest bırakmak için rutin görevleri ve bakımı otomatikleştirin.Temel Faydaları

Operatörlerin daha fazla çalışması için zaman kazandırın
Tüm trafik verilerinizi tek bir sistemde bir araya getirin. Traffic Sense trafik verilerini, dinamik mesaj işareti kontrolünü, gözetimi, video analizini ve olay yönetimini birleştirir. Operatörlerinizin olaylara yanıt verebilmeleri ve trafik akışını iyileştirebilmeleri için rutin görevleri ve bakımı otomatikleştirerek tüm dikkatlerini operasyona yönlendirmelerini sağlar.

Yolları daha hızlı normale döndürün
Ekibinize her durum hakkında net bir görüş verin. Birleştirilmiş bir platformla, operatörleriniz olaylar ve tıkanıklık ile ilgili tüm bilgileri tek bir sezgisel arayüzde görebilir. Durumsal farkındalığı artırarak, olay tespitinden müdahaleye daha hızlı geçerek ikincil olay riskini azaltabilirsiniz.

Çevrenizle sürekli iletişimde olun.
Çok yönlü trafik işlemleri çözümü ile yeni teknolojilere uyum sağlayın. Traffic Sense, kullanıcı tarafından tanımlanabilen standart işletim prosedürleri ve dinamik bir iş akışı inşa etmenizi sağlar, böylece olay yanıtınızı kolayca ayarlamanıza ve yeni teknolojiler, araçlar ekleyerek iyileştirmenize olanak tanır.