Ekstra Kolay Değerlendirme

Bazıları yapay zeka teknolojisini benimserken, birçok kişi kurulum ve yapılandırmayı zorlu buluyor. Bu durum, kurulumu gerçekleştiren için daha yavaş bir uygulama sürecine ve kullanıcı için daha yüksek bir öğrenme eğrisine neden oluyor. VIVOTEK Deep Search, süreci dönüştürürken kullanıcı değerlendirmesini otomatik araştırma ile basitleştiriyor.Saatleri Saniyelere Dönüştürün
Görüntüler arasında gezinmek, zihinsel yorgunluk, göz yorgunluğu ve korkutucu bir görev olabilir. VIVOTEK Deep Search, otomatik araştırma ile işletme verimliliğinizi artırır.


Kanıtları Bir Bakışta Bulun
Görüntüler arasında gezinmek, zihinsel yorgunluk, göz yorgunluğu ve korkutucu bir görev olabilir. Deep Search kullanıcı deneyimi, görüntü seçimi için gerekli zamanı azaltmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.
Best Shot - En İyi Çekim
Best Shot, kameranın önünde göründüğü sırada kişinin veya aracın en net 
görüntüsünü yakalar. Her arama sonucu bir Best Shot ile gelir; bu, ilgi alanıyla ilgili net bir gösterim sağlar, hatta birden fazla kişi veya aracı içeren bir resimde bile.
Yol

Hassas yol çıkarma, video görüntüsünü oynatma ihtiyacı olmadan konunun izini 
gösterir. Doğru nesne takibi ile, daha büyük bir avantaj sağlar: tekrarlanan arama sonuçlarını etkili bir şekilde azaltır, her arama sonucunun farklı olduğunu garanti eder.
Başlangıç ve Bitiş Noktası
Özne yolu, başlangıç noktasının ve bitiş noktasının açık bir göstergesi ile gelir. Bu, video oynatma olmadan kişinin veya aracın izini tanımlamayı son derece sezgisel hale getirir.
Arama Artık Çok Kolay
Kamerada perspektif düzeltme veya analitik ayarları yok. Sistemde eklenti veya modül kurulumu yok. VIVOTEK AI çözümü ile sadece bağlanın ve başlayın.


Kendi kendine optimize olma
Perspektif düzeltme veya analitik ayarlar olmadan. Kendi kalibrasyonu, kameranın 
sahneyi öğrenmesine ve optimal insan ve araç analitik sonucu için algoritmayı kalibre etmesine izin verir. 
VIVOTEK AI kamerası, güçlendirildiği anda kendi kendine kalibrasyona başlar ve görüş alanı değişirse sahneyi tekrar öğrenir
Sıfır Yapılandırma
VIVOTEK network video kaydedici ve video yönetim sistemi ile, Vision Object 
Analytics'ten gelen meta veriler anında sistem üzerinden akar. Sistemde eklenti veya modül kurulumu yok.
Modül veya eklenti kurulumu yok
VIVOTEK NVR ve VMS, Vision Object Analytics'ten gelen meta verilerini doğuştan 
desteklemek üzere tasarlanmıştır. Basitliği temel prensip olarak benimseyerek, herhangi bir analitik modül veya eklentiye gerek yok, sadece bağlanın ve başlayın.