GENETEC Yetkili Distribütör & Unified Elit Partner

Kanada menşeili Genetec, 1997 yılından beri IP Video sektöründe yazılım üretmektedir. Video yönetim yazılımı, geçiş kontrol yazılımı ve plaka okuma sistemi ile entegre bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Şehir ve ülke çapındaki sistemler için IP güvenlik projelerinin vazgeçilmez yönetim çözümü olan Genetec, otoyol güvenliğinden havalimanlarına, şehir güvenliğinden limanlara, alışveriş merkezlerine, eğitim kurumlarına, veri merkezi güvenliğine, askeri tesis güvenliğine kadar birçok ülkede referanslara sahiptir. endüstriyel alanlara, tamamen açık bir platformdur.


VIVOTEK Distribütör 

20. yılını kutlayan VIVOTEK INC, kurulduğu günden bu yana IP Güvenlik Çözümleri üzerine üretim yapmaktadır.

Kapsamlı çözümleri arasında ağ kameraları, video sunucuları, ağ video kaydedicileri, PoE çözümleri ve VMS bulunur.

IoT'nin yükselen trendinin sunduğu olanaklara yanıt olarak VIVOTEK, görüş ve ses alanındaki geniş teknolojik yeteneklerini kullanarak IoT'de akıllı göz olmayı hedefliyor.

Master Net A.Ş. olarak IP video çözümlerinde dünyanın lider markalarından VIVOTEK ile Türkiye genelinde 2020 yılı itibari ile tek yetkili dağıtıcı olarak distribütörlük anlaşması imzaladık.


FOTAS Yetkili Distribütör 

FOTAS TM, çeşitli kullanımlar için farklı FOTAS ürünlerine sahiptir. Her modelin istenilen kullanım alanı için daha güçlü bir yanı vardır. Temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun seçenekleri kullanmaktır. Uygulama alanlarına ve uygulama amaçlarına göre farklı modeller tercih edilmektedir. Modeller arasında iki temel fark vardır. Bunlar kanal sayıları ve algılama aralıklarıdır. Kanal farklılıkları temel olarak güvenlik önem derecesini etkiler. Çift Kanallı Cihazlar, kuruluma bağlı olarak kırılmaya karşı dayanıklı olabilir. Algılama aralığı kullanım türünden farklıdır.

FOTAŞ'ın algılayıcı fiberlerin bulunduğu yerde herhangi bir elektronik cihazı ve enerji ihtiyacı yoktur. Birçok kullanıcı, FOTASM UI web arayüzü üzerinden aynı anda erişebilir. Bu kullanıcı arayüzü, kullanıcının teknik verileri ve grafikleri izlemesini sağlar. Arayüzün birçok özelliği var. CCTV kameralar veya kullanıcının istediği herhangi bir cihaz ile entegre edilebilir. Ayrıca e-posta veya mesaj servislerine uyarlama seçeneği de vardır. Bu nedenle, FOTAS bir uyarı algılarsa, otomatik olarak bir e-posta veya mesaj gönderebilir. Her cihazın raf montajlı bir kasası vardır ve kurulumu kolaydır. FOTAS cihazının çalışması için gereken her şey Samm Teknoloji tarafından sağlanmaktadır.


Güvenlik teknolojileri alanında uzun yıllar sektörde katma değerli çözümler üreten firmamız, GENETEC, VIVOTEK ve FOTAS markası ile bu çözümleri daha da pekiştirmeyi ve daha ileri bir seviyeye taşımayı hedeflemektedir. 

10 yılı aşkın süredir temsilcisi olduğumuz GENETEC güvenlik platformu çözümleri ile özellikle entegre güvenlik teknolojileri alanında uzmanlaşmış firmamız, VIVOTEK ve FOTAS çözümlerinin ailemize katılmasıyla yüksek kalite gerektiren projelerinizde tüm ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözüm verebilecek organizasyon ve kadro yapısındadır.

Firmamız aynı zamanda önde gelen uluslar arası yazılım ve donanım partner firmaları ile lokal ihtiyaçlarımıza özgü Ar-Ge yeteneklerini geliştirmeye ve halihazırda kapsamlı stratejik ittifaklarını genişletmeye devam etmeyi de planlamaktadır.

Master Net A.Ş. bundan önceki dönemlerde olduğu gibi Türkiye genelindeki partnerleri ile ciro, satış, hedef beklentilerinden bağımsız olarak geliştirdiği sadık ortaklıklarını, bundan sonraki projelerinizde tam koruma taahhüttü ile VIVOTEK çözümleri kapsamında da tek yetkili Türkiye distribütörü olarak devam ettirecektir.

İlk günden bu yana ''Sadık Partner, Sadık  Tedarikçi'' sloganıyla çıkılan bu yolda tekrar bir araya gelebileceğimiz sağlıklı günlerde görüşmeyi ümit ediyoruz.